Periyodik Bakım | Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar
Satış sonrası, bakım, onarım, servis, kasko

Periyodik Bakım.

Periyodik Bakım.

Her şey planlı.

Mercedes-Benz Hafif Ticari aracınızın keyfini uzun süre sorunsuzca yaşayabilmenizin, ekonomik ve verimli şekilde kullanabilmenizin ön koşulu emniyet ve güvendir. Bunun sağlanması için periyodik bakımların düzenli olarak yapılması gerekmekte olup, periyodik bakımlarınızı yetkili servislerimizde yaptırmanızı öneririz. 

Mercedes-Benz yetkili servislerinde, Mercedes-Benz AG tarafından geliştirilen servis hizmetleri kapsamında hazırlanan periyodik bakım içerikleri öngörülen kilometrelerde gelişmiş teknik ekipman ve uzman personel tarafından uygulanır. Yetkili servisinizde orijinal yedek parça kullanımı ile aracınızın ömrü uzar ve güvenli sürüş keyfine varırsınız.
Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş.. tarafından tavsiye edilen periyodik bakım aralıkları Sprinter araçlar için 20.000 km, X-Class için 15.000 km ve Vito/ Viano araçlar için 15.000 km’dir. Periyodik bakımda aracınızda değişimi yapılan ve kontrol edilen işlemleri aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. Detaylar için en yakın yetkili servisimiz ile irtibata geçmenizi öneririz.