Gurbetçi Kampanyası


Gurbetçi Kampanyası

Gurbetçi Kampanyası


Gurbetçi Kampanyası

Türkiye'de sizi ilk karşılayan Mercedes-Benz fırsatları olacak.

Gurbetçi Kampanyası

Türkiye'de sizi ilk karşılayan Mercedes-Benz fırsatları olacak.

Otomobiliniz ilk günkü orijinalliğini korusun diye %25’e varan orijinal yedek parça indirimine ek, %50’ye varan işçilik indirimi Mercedes-Benz yetkili servislerinde. Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağlarını tercih edenlere özel bu fırsatı kaçırmayın.

Kampanya, katılmayı kabul eden Mercedes-Benz yetkili servislerinde, periyodik bakımlarında Orijinal Mercedes-Benz Motor Yağı’nı tercih eden ve kampanya hedef kitlesi içerisinde yer alan Mercedes-Benz otomobilleri için 31 Ağustos 2020 tarihine kadar geçerlidir. Aksesuar, Collection, lastik ve kaporta & boya parçaları yedek parça indirimi dahilinde değildir. Mercedes me Adapter’e uyumlu tüm otomobil müşterilerine ‘Mercedes me Adapter’ hediye edilecektir, uyumlu olmayan veya önceden Mercedes me Adapter ile eşleştirilmiş araçlara hediye edilmeyecektir. İndirim oranı aracın yaşına ve model yılına göre değişiklik gösterebilir. Yerinden alım/yerine tesilm hizmetinin detay ve koşullarıyla ilgili olarak katılımcı yetkili servisimizle iletişime geçiniz. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş.’nin kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Mercedes-Benz tutkunuzu Türkiye'ye taşıyın. Fırsatlardan yararlanın.

Gurbetçi Kampanyası

Mercedes-Benz tutkunuzu Türkiye'ye taşıyın. Fırsatlardan yararlanın.

A-Serisi, B-Serisi, CLA ve GLA sahipleri için güzel bir haberimiz var. Otomobiliniz ilk günkü orijinalliğini korusun diye orijinal yedek parçada %30’a, işçilikte %50’ye varan indirim Mercedes-Benz yetkili servislerinde.  Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağlarını tercih edenlere özel bu fırsatı kaçırmayın.

Kampanya, katılmayı kabul eden Mercedes-Benz yetkili servislerinde, periyodik bakımlarında Orijinal Mercedes-Benz Motor Yağı’nı tercih eden ve kampanya hedef kitlesi içerisinde yer alan Mercedes-Benz otomobilleri için 31 Ağustos 2020 tarihine kadar geçerlidir. Aksesuar, Collection, lastik ve kaporta & boya parçaları yedek parça indirimi dahilinde değildir. Mercedes me Adapter’e uyumlu tüm otomobil müşterilerine ‘Mercedes me Adapter’ hediye edilecektir, uyumlu olmayan veya önceden Mercedes me Adapter ile eşleştirilmiş araçlara hediye edilmeyecektir. İndirim oranı aracın yaşına ve model yılına göre değişiklik gösterebilir. Yerinden alım/yerine teslim hizmetinin detay ve koşullarıyla ilgili olarak katılımcı yetkili servisimizle iletişime geçiniz. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş.’nin kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.