Mercedes-Benz Rescue Assist uygulaması.

Resimde, açık ve VR moduna getirilmiş bir Rescue Assist uygulaması gösterilmektedir.

Mercedes-Benz Rescue Assist uygulaması.

Mercedes-Benz Rescue Assist uygulaması önemli bilgileri hızla hazırlar. İlgili QR kodunu akıllı cep telefonu veya tablet ile taratmanız veya uygulamanın seçim menüsünden aracı seçmeniz yeterlidir. Ve doğru kurtarma kartı anında açılır. Mercedes-Benz Rescue Assist uygulaması hava yastığı, akü, elektrik ve yakıt hatları ve ayrıca yakıt, yağ ve gaz depoları gibi güvenlikle ilgili tüm yapı parçalarını içerir. Elektrikli ve hibrit araçlarda ayrıca tüm yüksek voltajlı bileşenler de açıkça gösterilir.

Çevrimiçi ve çevrimdışı olarak etkin; her zaman güncel.

Resimde açık ve VR moduna getirilmiş bir Rescue Assist ugulamasının çalıştığı bir tablet bir aracın önünde açık halde gösterilmektedir.

Çevrimiçi ve çevrimdışı olarak etkin; her zaman güncel.

Her bir yeni Mercedes-Benz otomobil, minibüs, fuso ve smart'ta QR kodu içeren iki adet etiket bulunur; yakıt deposu kapağının iç kısmında ve bunun karşısındaki B direğinde. Bunlar aracı kesin bir şekilde tanımlayıp araç ile ilgili temel bilgileri anında görünür hale getirir ve otomatik olarak araca özgü kurtarma kartının bulunduğu doğru internet sayfasına yönlendirir. Bu bilgiler hayat kurtarıcı olabilir, çünkü acil durumda her bir hamlenin doğru olması zorunludur ve kaza yerinde insanların kurtarılması esnasında her bir saniye çok değerlidir.

Ücretsiz Rescue Assist uygulaması uygulamanıza buradan ulaşabilirsiniz: