Kolay ve konforlu şarj işlemi: Mercedes-Benz Wallbox Home

Resimde, Mercedes-Benz Wallbox (duvar tipi şarj ünitesi) gösterilmektedir.

Kolay ve konforlu şarj işlemi: Mercedes-Benz Wallbox Home

Mercedes-Benz Wallbox (ev için duvar tipi şarj ünitesi) ile şarj işlemi hızlı ve şeffaftır. Elektrikli Mercedes-Benz aracınızı Mercedes-Benz Wallbox Home'a (ev için duvar tipi şarj ünitesi) bağlamanız yeterlidir. Sabit bağlantılı şarj kablosu (Mod 2) diğer üreticilerin Mod 2 şarj bağlantısına sahip araçlarıyla da uyumludur.

 • Hızlı: Mercedes-Benz Wallbox Home sabit bağlantılı şarj kablosuna ve 22 kW'ye kadar şarj gücüne sahip bir şarj istasyonudur. Bu şarj istasyonu ile geleneksel bir ev tipi prizdekinden çok daha hızlı şarj edebilirsiniz.
 • Güvenli: Wallbox'ta (ev için duvar tipi şarj ünitesi) bulunan çok renkli LED lamba, şarj süresi boyunca işlemin güncel durumunu gösterir. Bağlantının bozulmaması için şarj işlemi sırasında şarj kablosu kilitlenir. Ayrıca anahtarla kilitleyerek izinsiz kullanılmasını engelleyebilirsiniz.

Mercedes-Benz Wallbox Home'u (ev için duvar tipi şarj ünitesi) Mercedes-Benz bayilerinden temin edebilirsiniz.

Wallbox Home (ev için duvar tipi şarj ünitesi) Kurulum Hizmeti

Wallbox Home (ev için duvar tipi şarj ünitesi) Kurulum Hizmeti

Wallbox Home (ev için duvar tipi şarj ünitesi) Kurulum Hizmeti

Yerel iş birliği ortaklarımızın kurulum hizmeti üzerinden evde şarj çözümleriniz için profesyonel destek alabilirsiniz. Bu hizmetlerle, bulunduğunuz bölgede elektrikli aracınız için Wallbox'ın evinizde kurulup kurulamayacağını ve bunun için nelerin gerekli olduğunu kontrol edebilirsiniz. Kurulum ortağımız ile iletişime geçip danışmanlık alabilirsiniz.

Mercedes-Benz Wallbox (ev için duvar tipi şarj ünitesi) ön kontrolü ile şimdiden evde şarj işlemi için donanımınızın yeterli olup olmadığını kontrol edin.

Her zaman doğru bağlantı

Resimde, ev tipi priz (Mod 2 kablo) için şarj kablosu gösterilmektedir.

Her zaman doğru bağlantı

Henüz bir Wallbox’unuz yoksa ya da Elektrikli Mercedes-Benz otomobilinizi ev tipi priz olan her yerde şarj edebilmek istiyorsanız, aracınız ile birlikte verilen ev tipi prize uyumlu (Mod 2) şarj kablosu ihtiyacınızı karşılar. Ancak şarj süresinin daha uzun olması nedeniyle bu seçenek günlük kullanım için tavsiye edilmez. Bağlantınızın, bir elektrik teknisyeni tarafından önceden kontrol edilmesi gerektiğini lütfen unutmayınız.

Sorularınız mı var? Cevapları bizde!

 • Mercedes-Benz Wallbox Home'u (ev için duvar tipi şarj ünitesi) izinsiz kullanıma karşı nasıl koruyabilirim?

   

  Mercedes-Benz Wallbox Home'un teslimat kapsamı ile birlikte yabancı kişilerin şarj kullanımını engellemek üzere şalter üzerindeki kilitin anahtarına da sahip olursunuz.

   

 • Kiracı olarak veya bir kat malikleri topluluğunda nelere dikkat etmeliyim?

   

  Wallbox (duvar tipi şarj ünitesi) veya şarj istasyonunu, kiraladığınız bir garaja kurarak da elektrikli otomobilinizi şarj edebilirsiniz. Kiralayan kişi veya kat malikleri topluluğu bununla ilgili bilgilendirilmelidir ve kurulumu onaylamalıdır. Lütfen yazılı bir onay alın.

   

 • Mercedes-Benz Wallbox Home (ev için duvar tipi şarj ünitesi) ile aynı zamanda birden fazla elektrikli aracı şarj edebilir miyim?

   

  Mercedes-Benz Wallbox Home (ev için duvar tipi şarj ünitesi) ile farklı üreticilerin elektrikli araçlarını şarj edebilirsiniz ancak tek seferde sadece bir araç şarj edebilirsiniz.