• Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC

  Günlük kullanıma uygun Offroad Performance.

  Günlük kullanıma uygun Offroad Performance.

  Yeniden tasarlanan A şeklindeki AMG'ye özgü radyatör kaplaması gerçek bir Mercedes-AMG aracının geldiğini tam anlamıyla gösterir. Affalterbach merkezli yarış otomobilleri sıcak demir atölyesi, Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC SUV ile sportif performans, dinamik tasarım ve yüksek derecede gündelik hayata uygunluktan oluşan ideal karışımı sunuyor. AMG egzoz tertibatının yuvarlak çift egzoz çıkışı süslemesi 3,0 litre V6 biturbo motorun etkileyici sesini yansıtır.

  Hem gündelik hayatın içinde, hem de dışında konforlu.

  Mercedes-AMG GLC SUV Açık sürücü kapısından ön göğüse bakış.

  Mercedes-AMG GLC SUV'un teknik odasındaki tahrik aksamı.

  Hem gündelik hayatın içinde, hem de dışında konforlu.

  Günlük yaşantınız avuçlarınızın içinde: Aracınızdan da beklediğiniz bu. Siyah Nappa deri AMG Performance direksiyon simidi ve AMG DYNAMIC SELECT sürüş programları için opsiyon olarak sunulan AMG DRIVE UNIT ile bu talep her zaman karşılanır. Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC SUV'un sürüş dinamiklerini zorlamanın zamanı geldiğinde AMG Performance koltukları ideal bir destek sunar.

  Günlük yaşantınız avuçlarınızın içinde: Aracınızdan da beklediğiniz bu. Siyah Nappa deri AMG Performance direksiyon simidi ve AMG DYNAMIC SELECT sürüş programları için opsiyon olarak sunulan AMG DRIVE UNIT ile bu talep her zaman karşılanır. Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC SUV'un sürüş dinamiklerini zorlamanın zamanı geldiğinde AMG Performance koltukları ideal bir destek sunar.

  Yüksek ölçüde AMG'ye özgü Driving Performance'ın temelini, gücü 17 kWNominal güç ve nominal tork ile ilgili 595/2009 (AT) talimatının geçerli olan metnine göre veriler. artırılan 3,0 litre V6 biturbo motor ve AMG'ye özgü güç dağılımına sahip performans odaklı tüm tekerleklerden tahrik sistemi AMG Performance 4MATIC oluşturuyor. AMG'ye özgü olarak uyarlanan adaptif sönümleme sistemi ADS PLUS'a sahip AIR BODY CONTROL havalı süspansiyona dayalı sportif yürüyen aksam AMG RIDE CONTROL+ hissedilir biçimde daha fazla çeviklik ve gündelik hayata uygunluk sağlar.

  Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC: karma yakıt tüketimi: 10.6-10.2 l/100 km, karma CO2 emisyonları: 242.0-234.0 g/km

 • Mercedes-AMG 63 4MATIC+

  Sürprizlere açık ve her şeye hazır.

  Sürprizlere açık ve her şeye hazır.

  350 kW (476 BG) güce ve 650 Nm torka sahipNominal güç ve nominal tork ile ilgili 595/2009 (AT) talimatının geçerli olan metnine göre veriler. AMG 4,0 litre V8 biturbo motorNominal güç ve nominal tork ile ilgili 595/2009 (AT) talimatının geçerli olan metnine göre veriler. Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+ SUV'un güçlü bir şekilde ilerlemesini sağlar. Araç hem yoldayken hem arazideyken emniyetli bir şekilde şeridinde kalır ve koltuklar katlanarak üç katına kadar genişleyen cömert yükleme alanı hacmiyle alışverişten ağır hobi ekipmanına kadar her şey sorunsuz bir şekilde taşınabilir.

  Gerçek bir Mercedes-AMG elbette uygun bir sese sahiptir. Opsiyon olarak sunulan istendiğinde devreye alınabilen AMG Performance egzoz tertibatı Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+ SUV modelinde benzersiz bir ses sağlar. Kromajlı iki çift egzoz çıkışı süslemesine sahip egzoz tertibatı görsel olarak da öne çıkan bir özelliktir.

  Arazide Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+ yan ön görünümden.

  Teknik odada Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+ 4,0 litre V8 biturbo motor.

  AMG 4,0 litre V8 biturbo motor, AMG RIDE CONTROL+ yürüyen aksamı etkileyici çeviklik, dinamik yanal ivmelenmeler ve azami yol tutuşu sunan yolculuklara çıkarır. Araç, bu gücü dizginlemek için bir AMG yüksek performanslı kompozit fren tertibatına sahiptir. Bilinen dört sürüş programı "Individual", "Comfort", "Sport" ve "Sport+"a bir de AMG DYNAMIC SELECT seçim tuşu üzerinden devreye alınabilen "Kaygan yol" eklenmiştir.

  Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+: karma yakıt tüketimi: 12.4-12.2 l/100 km, karma CO2 emisyonları: 283.0-278.0 g/km

 • Mercedes-AMG 63 S 4MATIC+

  Race Utility Vehicle.

  Race Utility Vehicle.

  İster Offroad, ister Onroad: Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+, gücü ile her türlü zeminde hayran bırakır. 3 kademeli havalı süspansiyonlu yürüyen aksam AMG RIDE CONTROL+ ile gündelik hayata uygunluğunu kanıtlar. Aracın kapsamlı muhafaza alanı tek başına yetmediğinde SUV, manevralarda destek olan bir römork yardımcısı da sunar.

   

  Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+ modelinin AMG 4,0 litre V8 biturbo motoru sınıfının en iyi sporcusu olarak 700 Nm azami torktaNominal güç ve nominal tork ile ilgili 595/2009 (AT) talimatının geçerli olan metnine göre veriler. 375 kW (510 BG) güçNominal güç ve nominal tork ile ilgili 595/2009 (AT) talimatının geçerli olan metnine göre veriler. sunar. AMG yüksek performanslı kompozit fren tertibatı ile etkili bir şekilde dizginlenen sıra dışı güç.

  Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+ SUV Ön göğüs.
  Teknik odada Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+ tahrik aksamı.

  İster yolda, ister arazide: Düğmelere ve AMG DYNAMIC SELECT sürüş programları için opsiyonel AMG DRIVE UNIT'e sahip Nappa deri AMG Performance direksiyon simidi ile Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+ SUV'un kontrolünü asla kaybetmezsiniz. Sezgisel olarak kumanda edilebilen bilgi eğlence sistemi MBUX (standart olarak TRACK PACE ile donatılmıştır) her yolculukta doğru eğlenceyi sunar.

  Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+ modelindenNominal güç ve nominal tork ile ilgili 595/2009 (AT) talimatının geçerli olan metnine göre veriler. 25 kW (34 BG) ve 50 Nm daha fazla güce sahipNominal güç ve nominal tork ile ilgili 595/2009 (AT) talimatının geçerli olan metnine göre veriler. S modeli sıra dışı güç ve performans sunar. Burada 9 vitesli AMG SPEEDSHIFT MCT spor şanzıman, AMG RIDE CONTROL+ sportif yürüyen aksam ve elektronik ayarlı AMG arka aks diferansiyel kilidi mükemmel bir uyum içerisinde çalışır. AMG DYNAMIC SELECT seçim tuşu ve AMG'ye özgü beş spesifik sürüş programı ile sürüş keyfi kişiye özgü olarak ayarlanabilir. Yeni katıldı: "Kaygan yol" programı.

  Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+: karma yakıt tüketimi: 12.4-12.3 l/100 km, karma CO2 emisyonları: 282.0-280.0 g/km