Mercedes-Benz bakımı.

Mercedes-Benz bakımı.

Mercedes-Benz'iniz için güvenlik ve değer koruma.

Resimde, animasyon olarak kara yolunda seyreden farları açık bir araç gösterilmektedir.
Maalesef istenen video şu anda sunulamıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
Tekrar oynat

Mercedes-Benz'iniz için güvenlik ve değer koruma.

En önemli güvenlik sistemlerimizden biri bakımdır. Düzenli olarak yapıldığında Mercedes'inizin güvenliğini muhafaza eder, mobil kalmasını ve değerini korumayı sağlar. Üretici olarak Mercedes'inizi en iyi biz biliriz. Profesyonel eğitimli servis personelimiz birinci sınıf bakım işlemi gerçekleştirmek için gerekli olan bilgi birikimine ve özel takımlara sahiptir.

Olası aşınmalar ve olası hasarlar böylece zamanında tespit edilebilir. Bu sayede büyük ölçekli onarımlar ve bundan kaynaklanan maliyetler önlenebilir. Düzenli randevularınızı sizin hatırlamanıza gerek bile yoktur. Mercedes'inizin standart donanımı kapsamındaki servis aralığı göstergesi, zamanı gelen bakımları size hatırlatır. Bunu bir tür servis öncesi servis olarak da düşünebilirsiniz. Mercedes-Benz servisindeki bakımlar iki farklı kapsamda yapılır: Servis A ve servis B. bunlar dönüşümlü olarak gerçekleştirilir.

Mobilo. Ve yola devam.

Bir Mercedes-Benz servis çalışanı araçtan inen bir aileyi selamlıyor.

Mobilo. Ve yola devam.

Mobilo, Mercedes-Benz'in standart mobilite çözümüdür. Küçük bir aksilikte, arızada, kazada veya vandalizm durumunda uzmanlarımız Avrupa çapında yola devam edebilmenizi sağlar. Bir arama yeterlidir. 00800 1 777 7777 numaralı telefondan bize her an ulaşabilirsiniz. Mobilite çözümü Mobilo, her Mercedes-Benz aracında standart olarak mevcuttur ve Mercedes-Benz'de yaptırdığınız her bir bakımdan sonra toplamda 30 yıla kadar ücretsiz olarak uzatılır.