Mercedes-Benz

Filo Çözümleri

  • Genel bakış

   Genel bakış

   Mercedes-Benz olarak, biliyoruz ki her işin farklı ihtiyaçları vardır. Bir filo yönetirken uygun otomobil finansmanından dönem sonundaki 2. el satışa kadar göz önünde bulundurulması gereken bir çok noktayı içeren farklı ihtiyaç ve iş modellerine yönelik filo çözümlerini sunmaktayız. Tarihsel olarak otomobilde prestij ve mükemmeliyet ile özdeşleşen markamız, kalite ve konforu üstün güvenlik özellikleri ile buluşturan otomobillerimiz, filonuz için en ideal seçim olacaktır.

   Mercedes-Benz Filo Çözümleri
  • Güvenlik

   Güvenlik

   Güvenlik

   Tüm otomobillerimiz standartların üzerindeki güvenlik şartlarına uygun olarak üretilmiştir. Mercedes-Benz ile her sürüşü daha güvenli ve benzersiz kılan özellikler sunmaktayız. Modellerimiz, günlük hayatınızdaki sürüşte rahatlık sağlayan ve kritik durumlarda sizi destekleyen güvenlik önlemlere standart donanımda sahiptir. Mercedes-Benz’inizi keyifle sürerken, biz güvenliğinizi düşünürüz.

  • Avantajlı Kullanım Maliyeti

   Avantajlı Kullanım Maliyeti

   Avantajlı Kullanım Maliyeti

   Kullanım yönteminize göre uygun satın alma maliyeti, cazip finansman koşulları, yüksek 2. el değeri, yakıt tüketimi verimliliği, ve üstün satış sonrası hizmetleri gibi faktörleri göz önüne aldığınızda en yüksek fiyat - fayda oranını Mercedes-Benz prestiji ile sunmaktayız.

  • Avantajlı Finansman

   Avantajlı Finansman

   Avantajlı Finansman

   Eğer siz de filonuza cazip ve iş modelinize yönelik esnek finansman çözümleriyle Mercedes-Benz markalı araçların prestijini katmak ve aşağıda sunduğumuz avantajlardan yararlanmak istiyorsanız, detaylı bilgiyi linkte bulabilirsiniz.

  • Yüksek Kullanılmış Otomobil Değeri

   Yüksek Kullanılmış Otomobil Değeri

   Yüksek Kullanılmış Otomobil Değeri

   Kullanılmış otomobil pazarındaki premium segmentte en çok talep gören, en az değer kaybıyla en hızlı şekilde satışa dönen otomobillerimiz ile uzun vadeli planlarınızı en düşük maliyetlerle gerçekleştirmenize imkan sunmaktayız.

  • Müşteri Hizmetleri Avantajı

   Müşteri Hizmetleri Avantajı

   Müşteri Hizmetleri Avantajı

   Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş., otomobil filo müşterilerine yönelik servis sözleşmesi hizmetleri sunmaktadır. Servis sözleşmesi kapsamı ve süresi müşteri ihtiyacına göre değişmektedir. Yapılan sözleşme ile müşterilerimiz yedek parça, yağ ve işçilik fiyatlarında cazip şartlardan yararlanabilmektedir. Detaylı bilgi almak için yetkili servislerimize başvurmanızı rica ederiz.

  • İletişim

   İletişim

   İletişim

   Mercedes-Benz Filo Müşterisi olmak;

    

   Eğer siz de filonuza Mercedes-Benz otomobillerinin prestijini katmak ve filonuzun satın alma, kiralama, bakım ve maliyet kararlarında uzman danışmanlık hizmetini içeren avantajlarımızdan yararlanmak istiyorsanız bizimle ya da yetkili bayilerimizle temasa geçebilirsiniz.

   Otomobil filo satış hakkında daha fazla bilgi için;

   Selim Dallı
   Otomobil Kurumsal Müşteri Yönetimi
   Tel : 0212 867 34 00
   Faks : 0212 867 44 75
   e-mail : selim.dalli@mercedes-benz.com

  Filo Çözümleri Broşürü

  Filo Çözümleri Broşürü

  Filo Çözümleri Broşürü

  Filo çözümleri broşürünü incelemek için tıklayın.