Avantajlarınız


Mercedes-Benz Certified: Certified Markasının Sunduğu Avantajlar

Avantajlarınız


Mercedes-Benz Certified: Certified Markasının Sunduğu Avantajlar
  • Tek Bakışta

   Mercedes-Benz Certified: Sertifikalı Kullanılmış Otomobillerimiz

   120.000 km.’ye ulaşmamış ve henüz 6 yaşını doldurmamış, distribütör garantisi devam eden, kullanılmış otomobil onarım güvencesi ile satışa sunulan araçlar, Mercedes-Benz sertifikalı kullanılmış otomobil olarak tanımlanmaktadır. Mercedes-Benz sertifikalı kullanılmış otomobiller, ayrıntılı teknik kontrollerin ardından satışa sunulur. Tüm sertifikalı kullanılmış otomobiller ilgili kontrollere tabi tutulur.


   Kullanılmış Otomobil aramak için tıklayın

   İletişim Formu

   Mercedes-Benz Certified: Sertifikalı ikinci el araçlarımız
  • 2 Yıl Sınırsız Km Onarım Güvencesi

   2 Yıl Sınırsız Km Onarım Güvencesi

   24 ay ikinci el araç garantisi
   • Mercedes-Benz yetkili servisleri aracılığıyla Mercedes-Benz orijinal parçalar kullanılarak hızlı ve yetkin onarım sağlanır.
   • Bireysel satışlarda Kullanılmış Otomobil Onarım Güvencesi, otomobilin yeni sahibine devredilebilir.
   • Mercedes-Benz Certified kapsamındaki 2 yıl süreli ücretsiz onarım güvencesi hizmeti üst kilometre sınırı olmaksızın Mercedes-Benz bayilerinde ve yetkili servislerinde sunulur.
   • Kullanılmış otomobil onarım güvencesi* geçerlilik süresi Mercedes-Benz sertifikalı kullanılmış otomobiller için noter satış tarihi ile başlar ve bu tarihten itibaren 2 yıl sonra sona erer.
   • Kullanılmış otomobil onarım güvencesi kapsamında, aracın motoru, dişli kutusu (Otomatik şanzıman ve tork dönüştürücüsü dahil), tahrikli aksların güç aktarım parçaları, şaft, elektrik elektronik donanımı (Kumanda kutuları ve tesisat) orijinal audio/video sisteminde meydana gelen arızalar, bu sertifika kapsamında belirlenmiş şartlar dahilinde ücretsiz olarak anılır.
   • Mercedes-Benz kullanılmış otomobil onarım güvencesinin koşullarının geçerli olabilmesi için, aracın kullanılmış otomobil olarak satın alındığı tarihten itibaren, tanıtma, kullanma ve bakım kılavuzlarında belirtilen periyodik bakımlarının üretici tarafından belirlenmiş periyotlarda ve kaporta dahil tüm onarım işlemlerinin Mercedes-Benz yetkili servislerince yapılması gereklidir.
   • Mercedes-Benz kullanılmış otomobil onarım güvencesi hizmetleri Türkiye sınırları içerisindeki tüm Mercedes-Benz yetkili servisleri tarafından verilir.
   • Kullanılmış otomobil onarım güvencesi geçerlilik süresi içinde aracın satılması halinde tüm haklar yeni mülk sahibine devredilir. Kullanılmış otomobil onarım güvencesi, aracın güç aktarım elemanları (motor, dişli kutusu, tork dönüştürücü, aks tahrik sistemleri, şaft), elektronik donanım, orijinal audio/video sistemleri için geçerlidir.
   *Aracın yasal onarım güvencesinin veya distribütör onarım güvencesinin 24 aydan az kaldığı veya tamamen bittiği durumlarda, garanti 24 aya tamamlanır. ** Tüm detaylı koşullar için Mercedes-Benz kullanılmış otomobil satış danışmanınızla iletişime geçebilirsiniz. Mercedes-Benz, kullanılmış otomobil onarım güvencesi hizmetini herhangi bir sigorta şirketi üzerinden değil, direkt olarak vermektedir. 24 ay onarım güvencesi hizmeti 6 yaşını geçmemiş ve 120.000 km altındaki Mercedes-Benz marka (Mercedez-Benz Certified kapsamı) modeller için geçerlidir. 24 ay süresince aracın tüm bakım hizmetleri Mercedes-Benz Yetkili Servislerinde gerçekleştirilmelidir.
  • Mobilo Hizmeti

   Mobilo Hizmeti

   12 ay mobilite garantisi
   • Tüm Mercedes-Benz Yetkili Servislerinde ikame araç hizmetinden yararlanılabilir.
   * Certified kapsamındaki otomobillerin periyodik bakımının kullanılmış otomobil onarım güvencesi tanımlanmadan önce veya sonra yetkili servislerde 1 kere yapılması ile birlikte (önceki bakımları düzensiz olsa dahi) Mobilo hakkı koşulsuz olarak 12 ay süresince yenilenir. Yenilenmeye takiben aracın her periyodik bakım amaçlı yetkili servis girişi, bu süreci aracın trafik tescil tarihini takip eden 30 yıl süreye kadar yenilenebilir.
  • Her Marka ve Yaşta Otomobille Takas İmkanı

   Her Marka ve Yaşta Otomobille Takas İmkanı

   Araç takası

   Mercedes-Benz Certified bayiniz, güncel aracınızı istek üzerine kontrol eder ve takas için bir teklif oluşturur.

  • Ayrıntılı Teknik Kontrol

   Ayrıntılı Teknik Kontrol

   Ayrıntılı Teknik Kontrol

   Mercedes-Benz Certified bayiniz, kilometre durumunu aşağıdaki unsurlar yardımıyla kontrol eder:

   • Mevcut otomobil geçmişi
   • Dijital servis bakım defteri 
  • 24 Saat Ücretsiz Yol Yardım Hizmeti

   24 Saat Ücretsiz Yol Yardım Hizmeti

   24 saat Ücretsiz Yol Yardım Hizmeti

   İhtiyaç duyulan durumlarda, 7/24 faydalanabileceğiniz yol yardım hizmeti mevcuttur. 24 saat ücretsiz yol yardım hizmetinden faydalanabilmek için aracınızın mobilo kapsamında olması gerekmektedir.

  Yeni Kullanılmış Otomobilinize doğru adım adım.


  Yeni Kullanılmış Otomobilinize doğru adım adım.

  Yeni Kullanılmış Otomobilinize doğru adım adım.


  Yeni Kullanılmış Otomobilinize doğru adım adım.