Lokasyonlarımız

Lokasyonlarımız

 • Genel Merkez

  Kuruluşundan bu yana Davutpaşa tesislerinde olan Mercedes Benz Otomotiv Genel Müdürlüğü, Ağustos 2007 sonunda İstanbul/Esenyurt’ta yer alan yeni binasına taşınmıştır. 

  Saydamlık, işlevsellik, yalın çizgiler, ışık ve doğa ile uyum, beş kat üzerinde 11.200 m² büro alanına sahip olan bu tesisin mimari tarzını belirleyen ögelerdir.

 • Pazarlama Merkezi

  Mercedes Benz Otomotiv, ürettiği ve ithal ettiği araçlar satış öncesinde ihtiyaca, talebe ve kullanım özelliklerine göre verdiği danışmanlığı, satış sonrasında sağladığı eşsiz servis ve yedek parça hizmetiyle bütünleştirir.

  Şirket, yurtiçinde sattığı araçların ekonomik ve verimli kullanımını sağlamak için teorik ve pratik eğitim, garanti ve tamir-bakım hizmetleri verir. Bu hizmetler yurtdışı satışları için de geçerlidir. Mercedes-Benz markasının dünya çapında mevcut servisleri, Mercedes Benz Otomotiv'in ihraç ettiği tüm araçların hizmetindedir.

  Mercedes Benz Otomotiv'in tüm bu pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetleri Pazarlama Merkezi’nden verilmektedir. Satış birimleri, araç teslim holleri, modern bir teknik eğitim merkezi, satış sonrası hizmetler bölümü ve eğitim atölyelerinin yanı sıra 28.000 m²’lik bir alanı kapsayan yedek parça deposu, toplam 52.000 m² kapalı alana sahip Pazarlama Merkezi’nin odak noktalarını oluşturmaktadır.