Garanti

Uzatılmış garanti seçeneklerini keşfedin.

Garanti


Garanti

Garanti


Garanti

Almayı sevdiğimiz bir sorumluluk

Aracınızın garanti süresi, Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. yetkili bayilerimizden alınmış ise, satış faturası tarihi itibariyle başlar.Aracınızın garanti süresi, Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. yetkili bayilerimizden alınmış ise, satış faturası tarihi itibariyle başlar.

Otomobillerde garanti süresi 2 yıldır.

Aracınızın garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, onarımda geçen süre garanti süresine eklenir. (Sadece garanti kapsamındaki arızalar için geçerlidir). Garanti şartlarının geçerli olabilmesi için aracın tüm bakım (zamanında yapılmış olması şartı vardır) ve onarım işlemleri ile araç aksesuarlarının montaj/demontaj işlemlerinin Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. yetkili servisler tarafından öngörülen şekilde yaptırılması gerekir.

Uzatılmış Garanti Kampanyası


Uzatılmış Garanti

Uzatılmış Garanti Kampanyası


Uzatılmış Garanti

 • 4+1 Yıl Uzatılmış Garanti

  4+1 Yıl Uzatılmış Garanti

  Uzatılmış Garanti Kampanyası

  4+1 Yıl Uzatılmış Garanti

  Güzel günlere hazır olun diye 3 ay garanti hediye.  

  Yeni bir Mercedes-Benz sahibi olarak, kilometre sınırı olmadan 4 yıl ücretsiz garantinin sahibi oldunuz. Dilerseniz 5. yılı da şimdiden garantileyebilir, %20 indirimden faydalanabilirsiniz. Üstelik ekstra 3 ay garanti hediye.

  İlgili indirimler, trafiğe çıkış tarihi 1 Ocak 2019 ve sonrasındaki Mercedes-Benz marka otomobiller için, 1 Nisan - 30 Haziran 2020 tarihleri arasında geçerlidir.Mercedes-Benz marka otomobiller için bakımlar, kullanma ve işletme talimatında aksi belirtilmedikçe her 15.000 km/12 ay sonunda (hangisi önce dolarsa) yapılmalıdır. Uzatılmış garanti ile ilgili kapsam ve koşulları Mercedes-Benz yetkili servislerinden öğrenebilirsiniz. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş., ek bir bildirimde bulunmadan servis, bakım kapsamını ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

 • +1 Yıl Uzatılmış Garanti

  +1 Yıl Uzatılmış Garanti

  +1 Yıl Uzatılmış Garanti

  +1 Yıl Uzatılmış Garanti

  Güzel günlere hazır olun diye 3 ay garanti hediye.  

  Mercedes’inizin garantisini uzatmanın tam zamanı. Şimdi bir Mercedes-Benz yetkili servisiyle iletişime geçin, 4. ve 5. yıl Advantage Plus garanti paketlerinden %20’ye varan indirim avantajıyla yararlanın. Üstelik ekstra 3 ay garanti hediye.

  İlgili indirimler, trafiğe çıkış tarihi 1 Ocak 2019 öncesi olan Mercedes-Benz marka otomobiller için, 1 Nisan - 30 Haziran 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Mercedes-Benz marka otomobiller için bakımlar, kullanma ve işletme talimatında aksi belirtilmedikçe her 15.000 km/12 ay sonunda (hangisi önce dolarsa) yapılmalıdır. Uzatılmış garanti ile ilgili kapsam ve koşulları Mercedes-Benz yetkili servislerinden öğrenebilirsiniz. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş.,