Garanti

Uzatılmış garanti seçeneklerini keşfedin.

Garanti


Garanti

Garanti


Garanti

Almayı sevdiğimiz bir sorumluluk

Aracınızın garanti süresi, Mercedes-Benz Türk A.Ş. yetkili bayilerimizden alınmış ise, satış faturası tarihi itibariyle başlar.

Otomobillerde garanti süresi 2 yıldır.

Aracınızın garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, onarımda geçen süre garanti süresine eklenir. (Sadece garanti kapsamındaki arızalar için geçerlidir). Garanti şartlarının geçerli olabilmesi için aracın tüm bakım (zamanında yapılmış olması şartı vardır) ve onarım işlemleri ile araç aksesuarlarının montaj/demontaj işlemlerinin Mercedes-Benz Türk A.Ş. yetkili servisler tarafından öngörülen şekilde yaptırılması gerekir.

Servis bakım defterinde garanti uygulamaları ile ilgili daha detaylı bilgiye ve dikkat edilmesi gereken hususlara ulaşabilirsiniz.

Uzatılmış Garanti Paketi

Uzatılmış Garanti Paketi

Yetkili servise 2 yıl düzenli gelenlere, 3. yıl ServicePlus hediye!

2 yıl boyunca bakım, onarım, kaporta ve boya işlemlerinizi düzenli olarak Mercedes-Benz yetkili servislerinde yaptırın, ServicePlus’tan* faydalanın. ServicePlus hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bayi ve yetkili servislerimize başvurabilirsiniz.

*ServicePlus hizmeti ile garanti süresini takip eden 12 ay boyunca km sınırı olmaksızın otomobilinizde oluşabilecek malzeme ve/veya montaj kaynaklı arızaların onarım bedeli Mercedes-Benz Türk A.Ş. tarafından karşılanacaktır. Mercedes-Benz Türk A.Ş. tarafından ithal edilen ve 01.08.2007 tarihinden itibaren satılan tüm araçlarda geçerli olan ServicePlus hizmet paketinden yararlanmak için otomobilinizi üçüncü yılında da yukarıda anılan bakım ve onarım işlemleri için yetkili servislerimize getirmeniz yeterli olacaktır. ServicePlus hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bayi ve yetkili servislerimize her zaman başvurabilirsiniz.

Aracınıza AdvantagePlus ile ekstra 1 yıl koruma

AdvantagePlus ile aracınız teknik arızlara karşı ekstra 1 yıl koruma altına alınıyor.

Yasal garanti süresi ve ServisPlus süresinde aracın tüm bakım ve onarımlarını, kaporta işlemleri dahil, yetkili servislerimize yaptırmanız halinde, AdvantagePlus hizmetini satın alabilir, aracınızı 1 yıl daha teknik arızalara karşı koruyabilirsiniz. Bu sure içinde teknik arızalardan kaynaklanan onarımlarda işçilik bedeli de dahil olmak üzere tüm masraflarınız Mercedes-Benz tarafından karşılanıyor.

AdvantagePlus hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bayi ve yetkili servislerimize her zaman başvurabilirsiniz.

ServicePlus: 3. yıl için uzatılmış garanti

Yetkili servise 2 yıl düzenli gelenlere, 3. yıl ServicePlus hediye!
İlk 2 yıl boyunca bakım, onarım, kaporta ve boya işlemlerini düzenli olarak Mercedes-Benz yetkili servislerinde yaptıran müşterilerimize, 3. yılın sonuna kadar geçerli olan ServicePlus ücretsiz olarak hediye edilmektedir. ServicePlus hizmeti ile garanti süresini takip eden 12 ay boyunca kilometre sınırı olmaksızın Mercedes-Benz marka otomobillerde oluşabilecek malzeme ve/veya montaj kaynaklı arızaların onarım bedeli Mercedes-Benz Türk A.Ş. tarafından karşılanacaktır. ServicePlus hizmet paketinden yararlanmak için otomobilinizi üçüncü yılında da yukarıda anılan bakım ve onarım işlemleri için yetkili servislerimize getirmeniz yeterli olacaktır.

AdvantagePlus:
4. yıl için uzatılmış garanti paketini erken alın, karlı çıkın.
AdvantagePlus ile aracınıza ekstra 1 yıl koruma.
Mercedes-Benz marka otomobiliniz, 4. yılın sonuna kadar teknik arızalara karşı (ekstra 1 yıl) koruma altına alınabilir. Yasal garanti süresi ve ServicePlus süresinde aracın tüm bakım ve onarımlarını, kaporta işlemleri dahil, yetkili servislerimize yaptırmanız halinde, AdvantagePlus hizmetini satın alabilir, aracınızı 1 yıl daha kilometre sınırı olmaksızın teknik arızalara karşı koruyabilirsiniz.
AdvantagePlus : Araçta teknik arıza yaşanan bütün parçalar, işçilik bedeli de dahil olmak üzere kapsam dahilindedir ve belirlenmiş şartlar dahilinde ücretsiz olarak onarılır.