Onarım ve garantiler.

Güvenlik ve onarım


Güvenlik ve onarım.

Güvenlik ve onarım


Güvenlik ve onarım.

En iyi ellerde.

Mercedes-Benz servis çalışanı ile bir müşteri tokalaşıyor.

En iyi ellerde.

Mercedes-Benz lehinde verilen bir karar her zaman güvenlik ve kalite lehinde verilen bir karardır. En modern malzemeler, çelik ve alüminyumdan gelişkin karoser yapıları ile ağa bağlı aktif ve pasif güvenlik sistemlerinin araç elektroniği, onarım esnasında ilgili onarım yöntemine ilişkin bilgi birikiminin yanı sıra doğru servis donanımını da gerektirir. Güvenliğinizi şansa değil Mercedes-Benz uzmanlarına emanet edin.

Kaza sonrası onarım


Kaza sonrası onarım.

Kaza sonrası onarım


Kaza sonrası onarım.

İhtiyaç olduğunda Mercedes-Benz bayinize.

Anne ve çocuk yerde bir Bobby Car'ın önünde oynuyor.
Anne ve çocuk yerde bir Bobby Car'ın önünde oynuyor.
Tekrar oynat

İhtiyaç olduğunda Mercedes-Benz bayinize.

İster kaporta hasarı, isterse boya işleri veya araç parçalarının değiştirilmesi olsun; eğer bir kaza sonrası onarım söz konusuysa Mercedes-Benz yetkili servisine gelinir. Aracınız burada her gün gelişmiş Mercedes-Benz araçları ve ekstra sağlam çelik Mercedes-Benz kaportası üzerinde çalışan ve bu nedenle de Mercedes-Benz'inizi çok iyi tanıyan uzmanların elindedir. Ayrıca yetkili servislerimizin üretici talimatları uyarınca Mercedes-Benz orijinal parçalarını kullandığından emin olabilirsiniz. Aynı zamanda, adil bir zaman değeri doğrultusunda daha eski modellerle de aynı profesyonellikle ilgilendiklerine güvenebilirsiniz.

Böylece Mercedes-Benz kaza sonrası onarım hizmetleri aracınızın değerinin korunmasına katkıda bulunur ve garantinizin gelecekte de tam kapsamıyla muhafaza edilmesini sağlar.

SmallRepair


SmallRepair.

SmallRepair


SmallRepair.

Günlük yaşamın küçük izlerine karşı.

Resimde, aracın camına içeriden bir kalp çizen bir kadın gösterilmektedir.

Günlük yaşamın küçük izlerine karşı.

Çizikler, vuruklar veya taş çarpmalarını bir aracın kullanımı süresince tümüyle önlemek mümkün değildir. Mercedes-Benz SmallRepair bu yüzden var. Yenilikçi onarım yöntemleri küçük hasarları, tüm parçaların değiştirilmesine gerek kalmadan dıştan ve içten hızla ve özellikle de uygun fiyatla yok eder. Ve tüm bunlar elbette ki alıştığınız yüksek ve kanıtlanmış Mercedes-Benz kalitesinde yapılır.

Garantiler


Garantiler.

Garantiler


Garantiler.

 • Yeni araç garantisi

  Memnuniyetle üstlendiğimiz bir sorumluluk.

  Resimde bir aracında direksiyonundaki bir kadının yakından görünümü gösterilmektedir.

  Memnuniyetle üstlendiğimiz bir sorumluluk.

  Tüm Mercedes-Benz otomobilleri için 1 Eylül 2005 yılından bu yana Avrupa çapında iki yıllık yeni araç garantisi geçerlidir.

  Garanti onayı sözleşmesini size satışı gerçekleştiren ilgili ülke organizasyonu verir. Garanti aracın teslim edildiği gün veya aracın daha önce trafiğe çıkmış olması durumunda trafiğe çıktığı gün başlar ve kilometre sınırlaması yoktur. Bu garanti, yasal kusurlu ürün sorumluluğu için tamamlayıcı niteliktedir ve size ilk iki yıl içerisinde güvence altında olduğunuz konusunda rahatlatıcı bir his verir.

  Mercedes-Benz yeni araç garantisi AB üye ülkelerini ve İzlanda, Lihtenştayn, Norveç ve İsviçre'yi kapsar.

 • İkinci el araç garantisi

  İkinci el araçlar için kalite güvencesi.

  Resimde eski model bir E-Serisi ve önünde oturan bir adam gösterilmektedir.

  İkinci el araçlar için kalite güvencesi.

  Bizden bir ikinci le araç aldığınızda araç sadece uzmanlarca kontrol edilmemiştir, aynı zamanda çoğu durumda en az 12 aylık Mercedes-Benz Avrupa garantisine de sahiptir.

  Bu garanti hangi Batı Avrupa ülkesinde olursanız olun, arıza durumunda mobil kalmanızı da sağlar. Aracınızı işçilik ücreti olarak bir kuruş bile almadan ve - 100.000 kilometreye kadar - malzeme ücreti de almadan onarıyoruz. Daha yüksek kilometredeki araçlar için de işçilik ücretlerini tam kapsamıyla karşılıyoruz.

  Hayalinizdeki araç – yıldızı olsun veya olmasın – Mercedes-Benz Avrupa garantisine sahip olmasa da satıcınıza sorun.