Driving Performance Dünyası.

Tek tutum. Sizin tercihiniz.

Karma yakıt tüketimi: 17 - 6,9 l/100 km | karma CO2 emisyonları: 397 - 162 g/km | Emisyon verileri<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

Felsefe


Felsefe.

AMG dünyasına hoş geldiniz.

Performans tutkunlarının hayalleri. Mercedes-AMG'de yaptığımız her iş, işte tam da bununla ilgilidir. Bu hayalleri gerçekleştirmek bizim görevimiz, hayallerin ötesine geçmek ise bizim idealimizdir. Bu nedenle her zaman bir adım daha öteye gitmeye hazırız.

Felsefe


Felsefe.

AMG dünyasına hoş geldiniz.

Performans tutkunlarının hayalleri. Mercedes-AMG'de yaptığımız her iş, işte tam da bununla ilgilidir. Bu hayalleri gerçekleştirmek bizim görevimiz, hayallerin ötesine geçmek ise bizim idealimizdir. Bu nedenle her zaman bir adım daha öteye gitmeye hazırız.

 • Karakter

  Teknolojiden de öte AMG'yi oluşturan bir şey vardır: karakter.

  Resimde, iki karakteristik AMG Performance aracı son sürat giderken gösterilmektedir.

  Teknolojiden de öte AMG'yi oluşturan bir şey vardır: karakter.

  Yüksek performanslar tesadüf değildir; mühendislik sanatının, çok özel bir tutum olan AMG ruhuyla karşılaştığı yerlerde ortaya çıkar. Yeni hedeflere ulaşmak için sınırları her zaman tekrardan zorlamamız gerektiğine inanıyoruz. Hiçbir şeyi olduğu gibi kabul etmiyoruz. Çünkü sınırları insanlar yaratır ve onları aşabilecek olanlar da insanlardır. Bu bakış açısı ile motor sporları ve yol için Performance otomobillerini yaratıyoruz. Ve bunu "Driving Performance" olarak adlandırıyoruz.

  Mercedes-AMG GT R: karma yakıt tüketimi: 11,4 l/100 km | karma CO2 emisyonları: 259 g/km | emisyon verileri<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

 • Driving Performance

  AMG'yi, AMG yapan şeyler.

  Resimde, sarı renkli bir AMG GT kuş bakışı perspektiften gösterilmektedir.
  Resimde, sarı renkli bir AMG GT alt perspektiften gösterilmektedir.

  AMG'yi, AMG yapan şeyler.

  Yeni hedeflere ulaşmak için sınırları her zaman tekrardan zorlama görevimiz, genel geliştirme yaklaşımımızda da fark edilmektedir:

  İşimiz, yeni bir Mercedes-Benz modelinin araç mimarisi planlamasından itibaren başlar. Böylece en ileri iddialar için temeli oluşturuyoruz. Performance araçları pazarında eşsiz: Her Mercedes-AMG, Affalterbach'da bütünsel olarak geliştirilir ve tasarlanır. Tüm bileşenlerin mükemmel uyumu ve etkileşimi, aracın yalnızca yolda değil yarış pistinde de sürüş keyfi vermesini sağlar.

  Resimde, sanal bir teknik odada bulanan çeşitli araç bileşenleri gösterilmektedir.

  Aracın üstün teknolojileri, hedef grubun karakterini yansıtan yoğun bir sürüş deneyimini mümkün kılmaktadır. 1.500 çalışanımızdan 800'ünden fazlası sadece geliştirme bölümüyle ilgilenmektedir. Sıra dışı performansımızı mümkün kılan temel yetkinliklere sahibiz ve bu yetkinliklerin verdiği güçle çok özel bir DNA'ya sahip araçlar üretmekteyiz: AMG DNA'sı.

  Mercedes-AMG GT R karma yakıt tüketimi: 11,4 l/100 km | karma CO2 emisyonları: 259 g/km | emisyon verileri<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

 • Tahrik

  Resimde, 2 litrelik 4 silindirli bir AMG Performance motorunun yakından görünümü gösterilmektedir.

  "Güç sadece bir başlangıçtır. Bu gücü yollara taşımak ise sanattır."

  Christian Enderle, Motor ve Aktarma Organları Geliştirme Müdürü

  AMG tahrikinin kalbi motorudur. Tüm tahrik aksamının; debriyaj, şanzıman, tahrik mili ve diferansiyelin hassas etkileşimi, motorun gücünü yollara taşır. Bir Mercedes-AMG ile hızlanmayı ani, güçlü ve etkileyici bir şekilde kendi vücudunuzda hissedebilirsiniz. Bunu eşsiz AMG Performance tahrik aksamı sağlar. Yüksek performans ve azami verimlilik ile birlikte dinamik tepki tutumunu ve üstün çevikliği temsil eder.

 • Dinamik sürüş

  Yollarda normal sürüş yapabilir veya performans sergileyebilirsiniz.

  Resimde, Mercedes-AMG Performance araçlarının sürüş dinamiği örnek olarak gösterilmektedir.

  Yollarda normal sürüş yapabilir veya performans sergileyebilirsiniz.

  Yollar genel olarak insanları A noktasından B noktasına götürür. Ancak performans tutkunları için yollar daha fazlasını ifade eder. Her viraj sizi davet eder.

  Aktif ve bilinçli bir şekilde sürüş yaparsınız. Aracınızın gücünü asfalta yansıtmayı ve aynı zamanda hassas bir şekilde kullanmayı seversiniz. Sürüş dinamiği sizin için kendinizi ifade etme biçimidir.

  Tutkunuzu serbest bırakın, gücünüze hakim olun: Bu ilke temelinde Mercedes-AMG, gücü sürüş dinamiğine dönüştürür. Bunun için tüm yürüyen aksam sistemleri birbiriyle mükemmel bir uyuma sahiptir.

  Resimde, bir Mercedes-AMG CLA Shooting Brake'in iç mekanı gösterilmektedir.

  Bu esnada örneğin, bizim tarafımızdan geliştirilen AMG Performance 4MATIC ve 4MATIC+ dört tekerlekten çekiş sistemi, akıllı AMG RIDE CONTROL sportif yürüyen aksam, ayarlanabilir hıza duyarlı spor direksiyon, AMG yüksek performans fren tertibatı ve optimize edilmiş aerodinamik gibi yenilikçi AMG teknolojileri, dinamizm ve kontrol arasındaki dengeyi sağlar.

  AMG teknolojilerinin geniş yelpazesi yalnızca bir hedefe odaklanır: sizin bize değil de her viraja hakim olmanızı sağlayan hisse.

  Mercedes-AMG GT R: karma yakıt tüketimi: 11,4 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 259 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG CLA 45 Shooting Brake: karma yakıt tüketimi: 7,3 - 6,9 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 171 - 162 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

 • Ses

  Resimde, üç adet AMG araç motorunun yandan kesiti gösterilmektedir.
  Maalesef istenen video şu anda sunulamıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
  Tekrar oynat

  "Diyaframınız, kulak zarınıza dönüşür. Sesi bütün vücudunuzda hissedersiniz."

  Ralph Illenberger, Ses Geliştirme Müdürü

  Adrenalini duyabilir misiniz? Cevabımız, evet! Mercedes-AMG sürenler için Mercedes-AMG, sessiz olmak dışında her şeyi temsil ediyor. Bunu, motoru çalıştırdığınızda net bir şekilde anlarsınız. Egzoz tertibatının güçlü ve dolgun gürlemesi, her Mercedes-AMG'nin eşsiz özelliklerinden biridir ve aynı zamanda her modele tamamen kendine ait ve özgün ses tınısını verir.

  Seçilen sürüş programlarına incelikli bir şekilde uyarlanmış ses deneyimi, sürüş sırasında kendini tamamen ortaya koyar. Böylece her sürüş durumu uygun ses karakteri ile desteklenir. Performans tutkunları için eşsiz bir senfoni.

 • Tasarım

  Biçim, hızı takip eder.

  Resimde, designo elmas beyazı Mercedes-AMG S 63 4MATIC+ Coupé'nin heybetli ön kısmı gösterilmektedir.
  Resimde, bir büyük şehrin ufuk hattının önünde duran Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ aracının büyüleyici silueti gösterilmektedir.
  Resimde, sahil yolunda son sürat giden SL Roadster'ın öne çıkan tasarımı gösterilmektedir.

  Biçim, hızı takip eder.

  Mercedes-AMG'ye yolda rastlayan, tasarımın
  hareketli halini görür. Mercedes-AMG'yi kullanan, kendini estetik
  bir şekilde ifade eder.

  Tasarım, şekil ve fonksiyonun mükemmel uyum sağlamış halidir. Baskın ve eşsiz tasarım dili, her Mercedes-AMG'nin ilk bakışta performansın tartışmasız temsilcisi olarak algılanmasını sağlar. Karakteristik radyatör ızgarası ve büyük hava girişleri Mercedes-AMG aracına karakteristik yüzünü kazandırır. Çarpıcı marşpiye kaplamaları, arka spoylerler ve dört adede kadar egzoz çıkışı, motor sporları genini görünebilir kılar.

  Mercedes-AMG S 63 Coupé: karma yakıt tüketimi: 10,4 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 242 -237 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG E 63 S Sedan: karma yakıt tüketimi: 9,1 - 8,8 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 207 - 199 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG SL 65 Roadster: karma yakıt tüketimi: 11,9 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 279 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

Tarihçe


Tarihçe.

50 yıldır Driving Performance.

50 yıllık bir süre boyunca Mercedes-AMG, oldukça başarılı spor otomobilleri ve performans markası olarak kendini tekrar tekrar kanıtladı ve bugün de bunu her zamankinden daha çok kanıtlıyor. Performans gücü olmadan dünya gelecekte de düşünülemez.

Tarihçe


Tarihçe.

50 yıldır Driving Performance.

50 yıllık bir süre boyunca Mercedes-AMG, oldukça başarılı spor otomobilleri ve performans markası olarak kendini tekrar tekrar kanıtladı ve bugün de bunu her zamankinden daha çok kanıtlıyor. Performans gücü olmadan dünya gelecekte de düşünülemez.

Cihazınız bu fonksiyonu desteklemiyor.

Cihazınız bu fonksiyonu desteklemiyor.

Manzara modunu etkinleştirmek için cihazı çevirmeyi deneyin. Veya daha yüksek çözünürlüklü bir cihaz kullanın.

Resimlerin prodüksiyonundan sonra üründe değişiklikler meydana gelmiş olabilir.

One Man – One Engine


One Man – One Engine.

Mercedes-AMG'nin yüksek nitelikli el işçiliği.

One Man – One Engine


One Man – One Engine.

Mercedes-AMG'nin yüksek nitelikli el işçiliği.

Resimde, imzalı olan bir motor gösterilmektedir.

Büyük ölçekli bir üretime karşın Mercedes-AMG'nin R4, V8 ve V12 motorları geleneksel olarak "One Man – One Engine" (tek adam - tek motor) felsefesine göre elde üretilir. Bir teknisyen bir motoru monte ederken krank milinin motor bloğuna montajından, kam millerinin montajından, kablolamadan ve motor yağının doldurulmasından sorumludur; teknisyenin AMG motor plaketinin üstündeki imzası bunu apaçık ortaya koyar.

Performance araçları


Zariften sportife kadar.

En güçlü standart dört silindirliden üstün on iki silindirli motora kadar. Mercedes-AMG araçlarının geniş çok yönlülüğünü deneyimleyerek yoğun Driving Performance'ın sizi alıp götürmesine izin verin.

Performance araçları


Zariften sportife kadar.

En güçlü standart dört silindirliden üstün on iki silindirli motora kadar. Mercedes-AMG araçlarının geniş çok yönlülüğünü deneyimleyerek yoğun Driving Performance'ın sizi alıp götürmesine izin verin.

  Mercedes-AMG A Serisi

  Resimde, Mercedes-AMG A-Serisi yan görünümden gösterilmektedir.

  Dünyanın en güçlü kompakt spor otomobili.

  Aylık X,XX €'dan başlayan fiyatlarla

  Mercedes-AMG CLA

  Resimde, Mercedes-AMG CLA Coupé yan ön görünümden gösterilmektedir.

  Dinamik sürüş. sürüş dinamiği.

  Aylık X,XX €'dan başlayan fiyatlarla

  Mercedes-AMG C-Serisi

  Resimde, Mercedes-AMG C-Serisi Sedan yan ön görünümden gösterilmektedir.

  Güçlü ve yüksek performanslı spor otomobil.

  Aylık X,XX €'dan başlayan fiyatlarla

  Mercedes-AMG CLS

  Resimde, Mercedes-AMG CLS ön görünümden gösterilmektedir.

  Daha çekici, daha dinamik ve daha sportif.

  Aylık X,XX €'dan başlayan fiyatlarla

  Mercedes-AMG E-Serisi

  Resimde, Mercedes-AMG E-Serisi Sedan yan ön görünümden gösterilmektedir.

  Yeni standartlar belirler.

  Aylık X,XX €'dan başlayan fiyatlarla

  Mercedes-AMG G-Serisi

  Resimde, Mercedes-AMG G-Serisi yan görünümden gösterilmektedir.

  Mükemmel tasarımla birleşen mükemmel performans.

  Aylık X,XX €'dan başlayan fiyatlarla

  Mercedes-AMG GLA

  Resimde, bir Mercedes-AMG GLA gösterilmektedir.

  Hiç beklemediğiniz serbest alanları gösterir.

  Aylık X,XX €'dan başlayan fiyatlarla

  Mercedes-AMG GLB

  Resimde, Mercedes-AMG GLB yan arka görünümden gösterilmektedir.

  Günlük hayatta da güçlü performans.

  Aylık X,XX €'dan başlayan fiyatlarla

  Mercedes-AMG GLC

  Resimde, Mercedes-AMG GLC'nin yandan görünümü gösterilmektedir.

  Güç. Spor.

  Aylık X,XX €'dan başlayan fiyatlarla

  Mercedes-AMG GLE

  Resimde, Mercedes-AMG GLE yan ön görünümden gösterilmektedir.

  Büyüleyici Driving Performance ve saf duygular.

  Aylık X,XX €'dan başlayan fiyatlarla

  Mercedes-AMG GLS

  Resimde, bir Mercedes-AMG GLS gösterilmektedir.

  Zirve toplantısı: AMG gücüne sahip en zarif SUV aracımız.

  Aylık X,XX €'dan başlayan fiyatlarla

  Mercedes-AMG S-Serisi

  Resimde, Mercedes-AMG S-Serisi Sedan yan ön görünümden gösterilmektedir.

  Eşsiz seçkinlik ve performans.

  Aylık X,XX €'dan başlayan fiyatlarla

  Mercedes-AMG GT

  Resimde, Mercedes-AMG GT Coupé ön görünümden gösterilmektedir.

  Hissetmenin nasıl bir şey olduğunu hatırlayın.

  Aylık X,XX €'dan başlayan fiyatlarla

  Mercedes-AMG GT 4 Kapılı Coupé

  Resimde, Mercedes-AMG GT 4 kapılı Coupé yan ön görünümden gösterilmektedir.

  Yüksek performansın yeni formu.

  Aylık X,XX €'dan başlayan fiyatlarla

  Mercedes-AMG SLC

  Resimde, Mercedes-AMG SLC Roadster yan ön görünümden gösterilmektedir.

  Virajlar için yaratılmış.

  Aylık X,XX €'dan başlayan fiyatlarla

  Mercedes-AMG A 45: karma yakıt tüketimi: 7,3 – 6,9 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 171 - 162 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG CLA 45 Coupé: karma yakıt tüketimi: 7,3 - 6,9 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 171 - 162 g/km <p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG C 63 S Coupé: karma yakıt tüketimi: 8,9 - 8,6 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 209 - 200 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG CLS 63 S 4MATIC: karma yakıt tüketimi: 10,5–10,3 l/100km; karma CO2 emisyonları: 244–239 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+: karma yakıt tüketimi: 9,1-8,8 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 207-199 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG G 63: karma yakıt tüketimi: 13,8 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 322 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG GLA 45: karma yakıt tüketimi: 7,4 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 172 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG GLC 63 S SUV: karma yakıt tüketimi: 10.7 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 244 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG GLE 63 S Coupé: karma yakıt tüketimi: 11,9 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 278 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG GLS 63: karma yakıt tüketimi: 12,3 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 288 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG GT R: karma yakıt tüketimi: 11,4 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 259 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG S 63 4MATIC+: karma yakıt tüketimi: 8,9 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 203 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG SL 63 Roadster: karma yakıt tüketimi: 10,1 - 9,8 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 234 - 229 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG SLC 43: karma yakıt tüketimi: 7,8 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 178 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Resimler ve videolar


  Resimler ve videolar.

  Resimler ve videolar


  Resimler ve videolar.

  Resimde, Mercedes-AMG GT S Performance aracına koşan bir sürücü gösterilmektedir.
  Resimde, yolda giden bir Mercedes-AMG E 63 S Estate alt çaprazdan gösterilmektedir.
  Resimde, Mercedes-AMG C 63 Coupé'nin etkileyici ön kısmı gösterilmektedir.
  Resimde, hava tünelinde bulunan bir Mercedes-AMG GT R gösterilmektedir.
  Resimde, Mercedes-AMG GLC 43 Range bir endüstri salonunda gösterilmektedir.
  Resimde, Mercedes-AMG S 63 4MATIC+ Sedan çapraz önden gösterilmektedir.
  Resimde, Mercedes-AMG CLA 45 Coupé'nin ön kısmı gösterilmektedir.
  Resimde, Mercedes-AMG SL 65 Roadster köy yolunda gösterilmektedir.
  Resimde, Mercedes-AMG G 63 şehir içi trafikte gösterilmektedir.
  Resimde, Mercedes-AMG S 63 4MATIC+ Cabriolet kuş bakışı perspektiften gösterilmektedir.

  Mercedes-AMG GT S: karma yakıt tüketimi: 9,6 – 9,4 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 224 – 219 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG E 63 S Estate: karma yakıt tüketimi: 9,4 - 9,1 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 214 - 206 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG C 63 S Coupé: karma yakıt tüketimi: 8,9 - 8,6 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 209 - 200 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG GT R: karma yakıt tüketimi: 11,4 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 259 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG GLC 63 S Coupé: karma yakıt tüketimi: 10,7 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 244 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG GLC 63 S SUV: karma yakıt tüketimi: 10,7 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 244 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG S 63 4MATIC+: karma yakıt tüketimi: 8,9 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 203 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG CLA 45 Coupé: karma yakıt tüketimi: 7,3 - 6,9 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 171 - 162 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG SL 65: karma yakıt tüketimi: 11,9 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 279 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG G 63: karma yakıt tüketimi: 13,8 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 322 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG S 63 4MATIC+ Cabriolet: karma yakıt tüketimi: 10,1 l/100km; karma CO2 emisyonları: 229 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>