Uzatılmış Garanti

Uzatılmış Garanti Kampanyası


Uzatılmış Garanti

Uzatılmış Garanti Kampanyası


Uzatılmış Garanti

 • 4+1 Yıl Uzatılmış Garanti

  4+1 Yıl Uzatılmış Garanti

  4+1 Yıl Uzatılmış Garanti

  4+1 Yıl Uzatılmış Garanti

  Garantiniz uzasın, keyfiniz sürsün...

  Yeni bir Mercedes-Benz sahibi olan herkes, kilometre sınırı olmadan 4 yıl garantiden ücretsiz yararlanıyor. Dilerse %20’ye varan indirim avantajıyla garanti süresini 5 yıla tamamlıyor. Siz de garanti sürenizi şimdiden uzatın, kârlı çıkın.

  İlgili indirimler, trafiğe çıkış tarihi 1 Ocak 2019 ve sonrasındaki Mercedes-Benz marka otomobiller için, 1 Ocak–31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Mercedes-Benz marka otomobiller için bakımlar, kullanma ve işletme talimatında aksi belirtilmedikçe her 15.000 km/12 ay sonunda (hangisi önce dolarsa) yapılmalıdır. Uzatılmış garanti ile ilgili kapsam ve koşulları Mercedes-Benz yetkili servislerinden öğrenebilirsiniz. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. ek bir bildirimde bulunmadan servis ve bakım kapsamını ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

 • +1 Yıl Uzatılmış Garanti

  +1 Yıl Uzatılmış Garanti

  +1 Yıl Uzatılmış Garanti

  +1 Yıl Uzatılmış Garanti

  Garantiniz uzasın, keyfiniz sürsün..

  01.01.2019 tarihinden önce trafiğe çıkışlı Mercedes-Benz marka otomobilinizi, 4. yılın sonuna kadar malzeme ve/veya montaj kaynaklı teknik arızalara karşı (ekstra 1 yıl) koruma altına alabilir, erken satın almalarda %40’a varan indirimlerden faydalanabilirsiniz.*

  ** 4. Ve 5. Yılı birlikte almanız durumunda %20’ye varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

  Bu indirimler otomobilinizin trafiğe çıkış tarihinden sonraki ilk 12 ay içinde yapılan satışlar için geçerlidir. Aktivitenin son geçerlilik tarihi 31 Aralık 2020’dir. Mercedes-Benz marka otomobiller için bakımlar, kullanma ve işletme talimatlarında aksi belirtilmedikçe her 15.000 km’de bir veya her 12 ayda bir (hangisi önce gelirse) yapılmalıdır. Detaylı bilgi için yetkili servislerimizle görüşebilirsiniz.