Etkinlikler ve Duyurular

Etkinlikler ve Duyurular

 • Etkinlikler

  Gelecek Yönetimi Zirvesi, Ekim 2019 


  PMI Türkiye tarafından düzenlenen “Gelecek Yönetimi” zirvesinde Daimler AG’nin dijital dönüşüm stratejilerinden, bilgi teknolojileri alanındaki gelişmelerden ve buna bağlı olarak şekillenen liderlik anlayışımız “Leadership 2020’den” bahsettik. 


  5. Dünya Otomotiv Konferansı, Ekim 2018


  SDC Türkiye olarak 5. Dünya Otomotiv Konferansı'na platin sponsor olarak katıldık ve hep birlikte Daimler Dijital Dönüşüm ve Mobilite Stratejileri üzerine konuştuk.


  Dinamikler 2018 Kongresi, Nisan 2018

  Dinamikler 2018 kongresine Mercedes-Benz Global IT Solutions çıkarması... Sunum konumuz uzmanlık alanımız “Sanal takımlarla Uluslararası Projeler Yönetmek”

  IOT Eurasia Konferansı, Nisan 2018

  Mercedes-Benz Global IT Solutions Delivery Center olarak gümüş sponsor olduğumuz IOT Eurasia konferansında yer aldık. Grup müdürümüz Ekrem Zoroglu “Connecting the IOT” adlı panele katıldı.

  Base Proje Kutlaması, Nisan 2018

  Cloud tabanlı IT Servis Yönetimi uygulamamız "BASE"'in proje kutlamasını Bilge Adam Kurumsal'ın ziyaretiyle güzel bir pasta eşliğinde kutladık

  Bilim ve Teknolojide Kadınlar Zirvesi, Şubat 2018

  Boğaziçi Üniversitesinde Bilim ve Teknolojide Kadınlar Zirvesine katıldık. Direktörümüz Özlem Vidin Engindeniz “Yolların Hakimi Kadınlar” konulu panelde gençlere tecrüblerini aktardı.

  Think Tech Bilişim Kampı , Şubat 2018

  Mercedes Benz Türk - Global IT Solutions Delivery Center olarak Think Tech Bilişim Kampı’na katıldık. Yöneticilerimizden Halit Musluoğlu’nun katıldığı panelde çeşitli üniversitelerden öğrenciler ile keyifli bir sohbet gerçekleştirildi

  Alkev Ziyareti, Ocak 2018

  Alkev (Alman Liseliler Kültür ve Eğitim Vakfı) öğrencileri ofisimizi ziyaret etti.

  The ABCs of Digital Twin, Aralık 2017

  IDC'nin 'The ABCs of Digital Twin' konulu Konferans'ında 'Big Data ve Analytics' konusunda değerli panelistlerle keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

  AHK Kariyer Günü , Kasım 2018

  18 Kasım Cumartesi günü Alman-Türk Sanayi ve Ticaret Odası tarafından bu yıl 2.si düzenlenen AHK Kariyer Günü’nde yine gençlerle buluştuk, sorularını yanıtladık. Küresel IT Çözümleri Merkezi Direktörümüz ise gençlere her geçen gün büyüyen ve etkisini arttıran iş kolumuzu anlatarak, merak edilenleri birebir cevaplandırdı.

  Türkiye Mühendislik Kariyer Fuarı, Ekim 2017

  TÜMKAF 17(Türkiye Mühendislik Kariyer Fuarı)'de gençlere Mercedes Benz Türkiye Solution Delivery Center tanıtımı ve beklentileri üzerine sohbet gerçekleştirdik.